Bilgi İşlem Teknolojilerinde son yıllarda yaşanan hızlı gelişmeler, hayatın her alanını derinden etkilemeye devam ederken iş hayatını da büyük bir hızla değiştiriyor ve yepyeni teknolojik vizyonlar getiriyor. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen yasal düzenlemeler ile başlatılan e-Dönüşüm süreci ve getirilen zorunluluk kapsamlarıyla elektronik faturaların ve elektronik defterlerin iş hayatına entegrasyonu her geçen gün daha önemli hale geliyor.

Türkiye uygulama yazılımlarının öncüsü Logo, 30 yıllık birikimi ve tecrübesiyle e-Dönüşüm sürecine rehberlik ediyor. GİB’den onaylı e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter çözümleriyle Logo ve Netsis, e-Dönüşüm sürecini yakından takip ediyor ve firmaların ihtiyacı olan güvenilir ve hızlı çözümleri sunuyor.

Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

e-Devlet uygulamalarında işletme yapısına en uygun ve avantajlı çözümün seçilebilmesi için; tercih edilen ürünün mevcut ERP sistemine ne kadar entegre olabildiği önem taşıyor.

Lisans, Hizmet ve İşletim maliyetleri ile sonraki yıllardaki yansımaları göz önünde bulundurularak toplamda ürüne sahip olma bedelinin ne olacağının iyi değerlendirilmesi gerekiyor.

Bu süreci iyi yönetmek için;  uzman bir ekibe sahip olmak, destek alınan firmanın tecrübesi ve bu konuya kaynak ayırabilmesi önemli unsurların başında geliyor. Sağlıklı hizmet alınarak her zaman ulaşılabilecek bir iş ortağıyla yola çıkmak önemlidir.

Siz de dönüşüm sürecinde size destek olacak güvenilir bir iş ortağına ihtiyaç duyuyorsanız; Logo ve Netsis geniş kapsamlı bilgi birikimi, uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve geniş ekosistemleriyle bunun için hazır ve sizin yanınızda.