LOGO NAVIGATOR SMART İLE EXCEL

LOGO NAVIGATOR SMART İLE EXCEL

LOGO ERP uygulamalarının tamamlayıcı bel kemiği bir raporlama çözümüdür. Excel’i KARAR DESTEK SİSTEMİ’ne çevirmek sizin elinizde. Çünkü NAVIGATOR verilerinizi analiz etmek için çok sık kullandığımız EXCEL ile LOGO’nun tüm modüllerinin online entegre olmasını sağlayan yenilikçi ve hızlı bir çözümdür.

LOGO MIND YENİ NESİL İŞ ZEKASI

LOGO MIND YENİ NESİL İŞ ZEKASI

LOGO Mind iOS, Android ve Windows gibi mobil platformlarda bilgi görüntüleme, inceleme ve oluşturma imkanı veriyor. İnternete entegre çalışan yazılım sayesinde kullanıcılar verilerine istedikleri yerden istedikleri zaman ulaşabiliyor, işletmeleriyle ilgili güncellemeleri anlık olarak takip edebiliyorlar.

SİZE ÖZEL RAPOR ve ANALİZLER

SİZE ÖZEL RAPOR ve ANALİZLER

Mevcut uygulamalarla ihtiyaçlarınızın çözülememesi veya daha özel bir raporlama çözümü ihtiyacınızın olması durumunda size özel geliştirilen raporlama çözümleridir.

LOGO’DAN İLERİ DÜZEY RAPORLAR

LOGO'DAN İLERİ DÜZEY RAPORLAR

Eğer Logo içerisinde kullanılan raporların yeterli olmasına rağmen siz yine de raporlarınızın özel formatlara göre dizayn edilmesini, farklı modüllerden veri almasını istiyorsanız; Logo Raporlama Modülü ile size özel geliştirilen sorguları inceleyebilirsiniz.