DEYS ( Depo Yönetim Sistemi )

DEYS küçük ve orta ölçekli firmaların depo yönetimi konusunda yaşadıkları güncel sorunlara çözüm olması için geliştirilmiş ve el terminalleri ile desteklenen seri ve ean barkodlar ile çalışabilen, logo ailesi ürünleri ile tam entegre bir depo yönetim otomasyonudur.

Sistem parametrik yapısı sayesinde farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Sistem temel çalışma prensibi, İşlem emirleri ve bu emirlerin tamamlanmasına dayanmaktadır. Yönetici emirleri oluşturup kullanıcılara gönderir, kullanıcılar el terminalleri vasıtası ile barkod okutarak bu emirleri tamamlar ve emirlerin bitirip yöneticiye geri gönderirler. Lakin firma çalışma prensipleri gereği istenirse el terminallerine de emir oluşturma yetkisi verilir. Emirlerin tamamlanma kriterleri yine parametrelere göre farklılık gösterebilir.

Depo da Satın alma, Satın alma iade, Satış, Satış İade, Ambar Transferi, Sarf, Fire, Sayım, Üretimden Giriş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Seri takip ürün üzerindeki hâkimiyetinizi arttırıp stok yönetiminde geriye doğru izlenebilirlik sağlayabilirsiniz. Sevkiyat ve Mal kabul işlemlerinizdeki hataları minimuma indirebilirisiniz.

Sistemde parametre ile aktif olan Fifo yapısı sayesinde kullancıları istediğiniz ürünlerde istediğiniz gün aralığında FiFo ya uymaya zorlayabilirsiniz. Bu parametreyi aktif ettiğiniz andan itibaren el terminalleri kullanıcılarını FiFo yöntemine uymaya zorlayacaktır. Sistemin en büyük artılarından biri de her bir ürün için ayrı fifo gün kavramı bulundurmasıdır. Fifo uygulacak ürünlerin serili takip edilmesi gerekmektedir.

Yine sistem üzerinde Lokasyon modülü hazır bir şekilde gelmektedir ilgili parametreler ile açılan bu sistem sayesinde istenirse el teriminali kullancısının her işleminden sonra lokasyon kartı barkodunu veyahut el teriminalinden lokasyon bilgisini girmesini isteyebilirsiniz.

Barkod tarihçesi ile stoklarınızda hareket gören bir barkodun bütün hareketlerini hangi tarihte hangi el terminali kullanıcısı tarafından yapıldığı bilgisini hem program hem de el teriminali ile erişebilirsiniz.

Esnek Raporlama araca ile kendi raporlarınızı hazırlayabilirsiniz.

İstenilen el terimanli ve backoffice kullanıcısına istenilen modül bazında yetki verebilirsiniz. Ayrıca hangi kullanıcının hangi işyeri ve ambarlar ile çalışacağı hangi ambarların ön değer olarak kullanılacağını belirtebilirisiniz

Dashboard ile o an yapılan yüklemeler ve önemli bilgilere istediğiniz zaman aralığında erişebilirsiniz.

DEYS Neden Tercih Edilmeli?

Terminal üzerinde çalışma
Terminal SDK’sı kullanma
Sadeleştirilmiş Arayüz
Online ve anında sayım işlemi
Hızlı işlemler