Paperwork ile faturalarınızın onay sürecini elektronik ortamda yönetebilirsiniz. Fatura onay platformu ile hem taranmış faturalarınızı (ekleriyle) hem de e-faturalarınızı onay sürecinizde yönetebilir ve arşivleyebilirsiniz.

Paperwork Logo Tiger Plus, Tiger Enterprise ve Logo Tiger 3 Serisi ile tam entegre çalışabilmektedir.

fatura_onay_semasi

Onay için faturalarınızın masa masa gezmesin, onay işlemleri elektronik ortamda yönetin. 

Görsel akış tasarıım aracı ile fatura onay sürecinizi tasarlamak, değiştirmek ve süreçlerinize göre özelleştirmek çok kolay. E-Fatura entegratörünüz ile yapılan entegrasyon sayesinde, şirketinize gelen faturalar otomatik olarak arşivlenir ve sürece dahil edilir. Faturalarınızın onay işlemleri elektronik ortamda yürür ve işlemler anlık olarak takip edilir, raporlanabilir.

Outlook Entegrasyonu ile Fatura Görüntüleme ve Onaylama

Fatura onayları web tabanlı arayüzden yönetilebileceği gibi Outlook içinde yer alan eklenti ile de yönetilebilir. Bu sayede Outlook’u yoğun kullanan şirketler farklı bir arayüz kullanmadan süreçlerini alışık oldukları bir yapı içerisinde kullanabilirler.

fop6

Gelen Fatura Raporu ile Kontrol Elinizde

Gelen fatura raporu sayesinde hangi faturaların sisteme geldiğini, onay sürecine dahil olup olmadığını, sonucunu vb. bilgileri listelemeniz mümkündür. Bu sayede sistem üzerinde işlem gören tüm faturaların son durumlarını toplu halde görüntüleyebilirsiniz.

fot7