AYRINTILI BİLGİ ALIN FİYAT LİSTESİ BROŞÜRÜ İNDİRİN TANITIM VİDEOSU

e-Arşiv Nedir?e-Arşiv Nedir?

e-Arşiv Faturası, Vergi Usul Kanunu uyarınca kağıt ortamında düzenlenmek, muhafaza ve ibraz edilmek zorunluluğu bulunan faturanın; 433 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde yer alan şartlara uygun olarak elektronik ortamda düzenlenmesi ve ikinci nüshasının elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilmesine imkan sağlayan uygulamadır. e- Fatura kapsamı dışında kalan firma ve tüketicilere kesilen faturaların da elektronik ortamda düzenlenmelerine ve ikinci nüshasının elektronik olarak muhafaza ve ibraz edilmesine olanak sağlamaktadır.

Süreçlerde HızSüreçlerde Hız

Logo e-Arşiv, fiş ve faturalarını milyonlarca müşteriye ulaştırmak zorunda olan  firmaların operasyonel yüklerini en aza indirmelerine yardımcı olur. Yüksek hızda fatura işleme ve gönderme imkanı sunar.

Veri ErişimiVeri Erişimi

Verilere hızlı ve kolay bir şekilde istenildiği an ulaşılabilmesini, geriye dönük fatura sorgulama süreçlerinin kolaylaşmasın sağlarken, gelen/giden fatura kaybının önlenmesini mümkün kılar.

Maliyetlerde AzalmaMaliyetlerde Azalma

İş gücü, arşivleme ve kağıt fatura gönderim maliyetlerini azaltarak ciddi oranda tasarruf edilmesini sağlar.

Hızlı Kullanıma AlımHızlı Kullanıma Alım

Logo e-Arşiv uygulaması, firmanınızın süreçlerine ve kullandığınız ERP çözümüne kolay ve hızlı entegre olur.

e-Arşiv Danışma Hattıe-Arşiv Danışma Hattı

Logo e-Arşiv uygulaması hakkında detaylı bilgi, destek veya teklif almak için 0 262 679 80 99 ya da 444 56 46 numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Logo Yetkili Bayi Muhasebe Programı KONTROL YAZILIM; size E-ARŞİV hizmetini vermekten mutluluk duyar.

AYRINTILI BİLGİ ALIN