41 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

B2B SİSTEMLERİ

Bayilik sistemiyle çalışan işletmelerde müşteri memnuniyeti ve iş verimliliği açısından sipariş hızı ve
doğruluğu büyük önem taşıyor.

B2C SİSTEMLERİ

Logo ERP ürünleriyle entegre çalışan Logo B2C sipariş sistemi, işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebiliyor. Logo B2C ile bayinin anlık stok miktarı, cari hesap ekstresi, siparişinin durumu ve geçmişi görüntülenebiliyor.

BANKA EKSTRE AKTARIMI

Online Banka Ekstre Aktarımı, sektör bağımsız tüm işletmelerin banka hareketlerini Logo/Netsis ERP gruplarına çok kolay ve hatasız entegrasyonunu sağlayarak, hız, zaman ve işgücü kazancı sağlamaktadır.

BORDRO PLUS

İşletmeler Logo Bordro Plus ile yasal mevzuatlara uygun, hatasız ve kolayca bordro yönetimi yapabiliyor; böylece şirket dışı paydaşlardan hizmet almaya gerek kalmıyor ve hem maliyet hem de iş gücü tasarrufu sağlanıyor.

CONNECT BANKA

Havale, EFT, çek-senet, fatura ve maaş ödemeleri gibi pek çok banka işlemi, Connect Banka sayesinde şubeye gitmeden veya internet bankacılığına gerek kalmadan tek tıkla ERP üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

CRM

Hangi ölçekten olursa olsun, tüm şirketler mevcut müşterilerinin sadakatini artırmayı, potansiyel müşterilerine erişebilmeyi ve müşterilerle doğru iletişimi kurmayı hedefliyor.

DataKontrol

Otomatik Yedekleme Programı ile sizin için önemli verilerinizi güven ile saklıyoruz. Hem local de hem de bulut sistemi yedeklememiz ile olası bütün kötü durumları sizin için bitiriyoruz. Belirlenen saatlerde yedeğinizi alıyor ve güvenle saklıyoruz.

DEPO SAYIMI

Satım fişlerini “Logo’ya Aktar” komutu ile logo programına gönderebilirsiniz. Fişte kayıtlı olan (saydığımız) ürünler Miktar üzerinde değişiklik yapabiliriz. Malzeme listesi, barkot ile veya Malzeme kod-adı ile arama ve sayım yapılabilir.

DEYS

DEYS, parametrik yapısı sayesinden pek çok farklı sektörden firmaların depolarını yönetmesini sağlamaktadır. Bu yapı ile birlikte hem kolay kullanım hem de ihtiyacınız olan modüllerin hızlı ve kolay bir şekilde kullanılmasını sağlar.

DOKÜMAN YÖNETİMİ

Kets DocPlace şirketinizin kritik dokümanlarını düzenleme ve depolama imkânını en yeni çözümlerle ve en uygun maliyetlerle sağlama gücü verir.

eLogo E-Tahsilat

eLogo e-Tahsilat ödemelerin zamanında alınmasını sağlayarak tahsilat süreçlerinin verimli bir şekilde yönetilmesine olanak tanır, nakit akışını iyileştirir.

ELOGO İSG

eLogo İSG çözümü; Az Tehlikeli, Tehlikeli, Çok Tehlikeli olarak sınıflandırılan işletmelerdeki iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarının yanı sıra Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri’nde çalışan hekimler ve iş güvenliği uzmanları tarafından da kullanılabiliyor.

EXCEL TRANS

ExcelTrans, Excel dosyası aracılığıyla kart ve hareketlerini toplu bir şekilde kolayca LOGO’daki ilgili alanlara taşımaya olanak sağlayan kullanıcı dostu arayüze sahip bir aktarım aracıdır.

FLOW

Logo Flow, her sektörden ve her ölçekten işletmenin iş akış süreçlerini elektronik ortama taşıyarak standartlaştırıyor. Esnek yapısı sayesinde, sektörün ve işletmenin ihtiyaçlarına göre uyarlanabiliyor.

GO 3

KOBİ’lerin muhasebe, sipariş, stok takibi, satış, satın alma, raporlama, borç takibi, çek senet takibi, e-Devlet uygulamaları gibi tüm iş süreçlerini tek noktadan yönetebilmesini sağlıyor.